قوانین و مقررات 

 1. آغاز عضویت و شروع استفاده از این وب‌ سایت، به منزله موافقت با شرایط و مقررات ذکر شده در وب سایت برای استفاده از آن می‌باشد. از این رو  کلیه کاربرانی که قصد عضویت ، جستجوی شغل ، ارسال رزومه ، انتشار آگهی و یا استفاده از خدمات کاریابی کارازمن را دارند، باید مفاد مقررات و توافق ‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و استفاده از خدمات سایت کنند.
 1. وب‌ سایت کاریابی الکترونیکی کارازمن، یک وب‌ سایت تخصصی کاریابی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. این وب‌ سایت ، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را ملزم به پیروی از آن‌ها می‌داند.
 1. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند می‌تواند برای اخذ رمز عبور جدید اقدام نماید
 1. اطلاعات تماس کارجویان شامل تلفن، پست الکترونیک و رزومه آن‌ها در صورت درخواست کارفرمایان عضو سایت به قصد گزینش و استخدام در اختیارشان قرار می‌گیرد. در صورت استفاده از اطلاعات برای مقاصدی غیر از کاریابی و استخدام مستقیم از ادامه دسترسی کاربر جلوگیری خواهد شد.
 1. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف می‌گردد.
 1. در صورت بارگذاری عکس در پروفایل کارجو، رزومه همراه با عکس وی در سایت نشان داده خواهد شد. در صورت عدم تمایل به نمایش عکس از بارگذاری آن خودداری فرمایید.تمامی کاربران می بایست در هنگام استفاده از سایت، از عکس‌های مناسب و شخصی جهت استفاده در صفحه خود استفاده نمایند. کلیه این عکس‌ها بایستی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و کسی حق استفاده از عکس‌های اشخاص دیگر را ندارد.
 1. درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور از سوی کارفرمایان، در وب سایت ممنوع می‌باشد. مدیریت سایت ضمن اخطار به آگهی دهنده از ادامه انتشار آن جلوگیری می‌نماید و پیگرد قانونی خواهد داشت وچنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم پشتیبانی کاریابی کارازمن بر اساس صلاح دید خود اقدام به حذف آن می نماید.
 1. مسئولیت تماس کارفرما با کارجو یا بالعکس به عهده عضو جوینده می‌باشد و کاریابی کارازمن مسئولیتی در قبال عدم تمایل طرفین به همکاری نخواهد داشت.
 1. هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد.
 1. بهره‌برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر کاریابی کارازمن به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می‌باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.
 1. هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت بدون اخذ مجوز کتبی از مدیریت کاریابی کارازمن غیر مجاز می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 1. هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

مدیریت  کاریابی کارازمن ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می‌داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.